Контактирајте не

Xiamen магија камен Увоз и извоз копродукции, ООД

адреса

Beijing Office: No. 26 Shangdi Xinxi Road, Haidian Qu, Beijing 100085
Xiamen Office: D3 Building 5th, Dong Pu Lu No.22,Siming Qu, Xiamen 361008

телефон

+86 10-56113156

+86 18911707508

часа

Работно време: 9 am-10pm

 

Сакаат да работат со САД?

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на насИспратете ни ја пораката до нас: