Жолта чеша магија колонист цвет тенџере за продажба

Краток опис:

Производи се покаже: Жолта чеша магија цвет колонист potand растенија совпаѓаат едни со други совршено, и оваа одлична комбинација може да направи вашата градина повеќе физички, како и повеќе релаксирачки. Нашите цвет колонист е направен од природен камен, како гранит, мермер, варовник, чеша, итн Ќе имаат различни селекции во различни материјали и дизајни, како и кориснички дизајн е добредојдена. Магијата Стоун за цел да ви понуди Природен камен цвет колонист со добар квалитет и конкурентна цена. Ние се строго ...


 • Материјал и боја: базалт, мермер, камче камен, granite.etc
 • Површина: Полирано, исполирана, итн
 • Потекло: Quanzhou, Fujian, Кина
 • Техника: Рака врежан и механички со помош на
 • детали за производот

  Process

  пакување

  Application

  Тагови производ

  Производи се покаже :

  Жолта чеша магија колонист цвет тенџере и растенија совпаѓаат едни со други совршено, и оваа одлична комбинација може да направи вашата градина повеќе физички, како и повеќе релаксирачки. Нашите цвет колонист е направен од природен камен, како гранит, мермер, варовник, чеша, итн Ќе имаат различни селекции во различни материјали и дизајни, како и кориснички дизајн е добредојдена.

  Магијата Стоун за цел да ви понуди Природен камен цвет колонист со добар квалитет и конкурентна цена. Ние сме строго со целата обработка, од избор на материјали за конечниот пакување.

  Материјал и боја: Гранит: сива, црвена, жолта, итн
  Marble: Martha White, Hunan White, Fangshan White, Sichuan White, Quyang White, Henan Yellow, Quyang Yellow, Egypt Beige, Red Jasper, Red Sunset, Italy Grey, 
  other material also available, like slate, onyx, travertine, limestone, etc. 
  големина: L30~120cm, W30~60cm, H30~100cm, as per customer's requirement.
  површина: Полирани, исполирана, пак пламна, sandblasted, антично, киселина за перење, итн
  бренд: Магијата камена скулптура
  потекло: Кина
  техника: Рака врежан и механички со помош на
  Други име: Тенџере фабрика, камен цвет тенџере, итн

 • Претходно:
 • Следно:

 • Процес:

  Magic Stone Sculptor’s team is composed by many experienced & talented artists, who are especially professional in produce all range of granite flower pots. Sculptors work hard every day for carving your dream into true. Every piece of flower pot they finished deserves to be valued and treasured.

  dadsd (1)

   

  пакување:

  Пакување Детали: Ние пакет  decorative granite  каменен цвет  тенџере е и жардинери   со здрав fumigated дрвена гајба.

  Детали за испорака: Време Водечка за една полн контејнер на  г ecorative g ranite  каменен цвет  тенџере е и жардинери  трае околу 4 до 5 недели.

  dsadasdasd

  примена:

  Декоративни g ranite  каменен цвет  тенџере е и жардинери  are widely used in not only in garden, but also patio, park, bar, office, public place, etc., and colorful plants in them can make your living and working environment more natural as well as more relaxing. Selecting a planter made of natural stone material will not bring burden to the environment, while it allows you get a sense of overall balance and harmony.

  dadsd (2)

   

 • Испратете ни ја пораката до нас:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  Поврзани производи

  

  Испратете ни ја пораката до нас: