Cfare ne ofrojme

Historia jonë

Xiamen Magic Stone Import dhe Export Co, Ltd, është me origjinë nga familje gdhendje në gur biznes që prej 2 0 1 3, e specializuar në produkte të ndryshme gdhendje guri natyror, zotëron dy fabrika të cilat janë të vendosura në qytetin e Quanzhou. Përveç kësaj, Magic Stone gjithashtu bashkëpunojnë me gjashtë fabrika në veri të Kinës, për të siguruar gamë të gjerë të skulptura guri për klientët. . . . . . . 

Lexo më shumë

Arritje të reja

HOT SHITJE PROJEKTIMIT