Na kontaktoni

Xiamen Magic Stone Import & Export Co., Ltd

Adresë

Beijing Office: No. 26 Shangdi Xinxi Road, Haidian Qu, Beijing 100085
Xiamen Office: D3 Building 5th, Dong Pu Lu No.22,Siming Qu, Xiamen 361008

telefon

+86 18959223598

orë

Orari i punës: 9 am-10pm

 

Duan të punojnë me ne?

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek neNa dërgoni mesazhin tuaj: