propozoj Yellow mbjell magjike tenxhere lule për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Produktet tregojnë: Yellow propozoj mbjell lule magjike potand bimët përputhen me njëri-tjetrin të përkryer, dhe ky kombinim i shkëlqyer mund të bëjë kopshtin tuaj më të natyrshme, si dhe më të relaksuar. mbjell ynë lule është bërë prej guri natyror, të tilla si granit, mermer, gur gëlqeror, propozoj, etj Ju do të kemi zgjedhje të ndryshme në materiale të ndryshme dhe harton, dhe dizajn të përshtatur gjithashtu është i mirëpritur. Magic Stone për qëllim të ju ofrojnë Natyrore lule guri mbjell me cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese. Ne jemi në mënyrë rigoroze ...


 • Materiali dhe ngjyra: Basalt, mermer, gur guralecë, granite.etc
 • Sipërfaqja: lëmuar, honed, etj
 • Origjina: Quanzhou, Fujian, China
 • Teknika: Hand gdhendur dhe mekanike-asistuar
 • Detail Product

  Procesi

  Paketimi

  Aplikacion

  Produkt Tags

  Produkte të tregojnë :

  Yellow propozoj mbjell magji tenxhere lule dhe bimët përputhen me njëri-tjetrin të përkryer, dhe ky kombinim i shkëlqyer mund të bëjë kopshtin tuaj më të natyrshme, si dhe më të relaksuar. Mbjell ynë lule është bërë prej guri natyror, të tilla si granit, mermer, gur gëlqeror, propozoj, etj Ju do të kemi zgjedhje të ndryshme në materiale të ndryshme dhe harton, dhe dizajn të përshtatur gjithashtu është i mirëpritur.

  Magic Stone për qëllim të ju ofrojnë Natyrore lule guri mbjell me cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese. Ne jemi në mënyrë rigoroze me të gjithë përpunimin, nga zgjedhja materiale për paketim final.

  Materiali dhe ngjyra: Granit: gri, e kuqe, të verdhë, etj
  Marble: Martha White, Hunan White, Fangshan White, Sichuan White, Quyang White, Henan Yellow, Quyang Yellow, Egypt Beige, Red Jasper, Red Sunset, Italy Grey, 
  other material also available, like slate, onyx, travertine, limestone, etc. 
  Madhësia: L30 ~ 120cm, W30 60cm, H30 ~ 100cm, sipas kërkesave të klientit.
  Sipërfaqe: Lëmuar, honed, Flamed, Sandblasted, antiqued, Acid Washing, etj
  markë: Magic Stone Skulpture
  origjina: Kinë
  Teknika: Hand gdhendur dhe mekanike-asistuar
  emër tjetër: bimë tenxhere, lule gur tenxhere, etj

 • Previous:
 • Next:

 • procesi:

  Magic Stone Sculptor’s team is composed by many experienced & talented artists, who are especially professional in produce all range of granite flower pots. Sculptors work hard every day for carving your dream into true. Every piece of flower pot they finished deserves to be valued and treasured.

  dadsd (1)

   

  Paketimi:

  Paketimi Details: Ne paketë  decorative granite  gur lule  tenxhere s dhe mbjellësit   nga arkë anije që lundron fumigated druri.

  Detajet për dorëzim: kohë drejtues për një enë të plotë të  d ecorative g ranite  gur lule  tenxhere s dhe mbjellësit  marrë rreth 4 ~ 5 javë.

  dsadasdasd

  Aplikacion:

  Dekorative g ranite  gur lule  tenxhere s dhe mbjellësit  përdoren gjerësisht jo vetëm në kopsht, por edhe në oborr, park, bar, zyrë, vend publik, etj., dhe bimët shumëngjyrëshe në to mund ta bëjnë mjedisin tuaj të jetesës dhe të punës më natyral, si dhe më relaksues. Përzgjedhja e një mbjellësi të bërë nga materiali prej guri natyror nuk do të sjellë barrë në mjedis, ndërsa ju lejon të merrni një ndjenjë të ekuilibrit dhe harmonisë së përgjithshme.

  dadsd (2)

   

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte te Lidhura

  

  Na dërgoni mesazhin tuaj: